10878.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége: Erdei táj. Olaj. vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x18 cm