Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
36 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XIX. sz. második fele: Ortodox szentkép, kétoldalas, Szent Miklós és Jézus
angyallal. Tempera, karton. Kissé sérült (törésnyom). 40x28,5 cm