10618.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül: Virágok, 1829. Akvarell, grafit, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5×25 cm