10872.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Utolsó vacsora. Olaj, karton, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 37×71 cm