10899.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Jelzés nélkül: Napraforgók. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 29×19 cm