10620.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
Jelzés nélkül: Naplemente. Olaj, karton, hátoldalán címkén 1492/974 számozással, keret hátoldalán "Fest. Brodszky S. 1819-1902. Hagyatékot rendezte (...)" felirattal, üvegezett fakeretben, , 19×21 cm