10919.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül: Itáliai romantikus táj. Olaj, falemez, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 27×46,5 cm