10849.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Hófödte menedékház a Svájci Alpokban (Hertenbühlalpe, Schweiz). Akvarell, papír. Kartonra kasírozva, dekoratív, üvegezett fa keretben, foltos, 34x25 cm