10906.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Formák és lépcsők. Vegyes technika, kollázs, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, sérült fakeretben. 33×40 cm