10842.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Jelzés nélkül: Fehér rózsás virágcsendélet. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, 44x31cm