10909.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Eastwell park, Kent, Anglia. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16,5×12 cm