10868.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jelzés nélkül: Alak. Tus, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5×30 cm