Gulácsy jelzésset: Kalapos figura. Ceruza, papír. Üvegezett, sérült fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Gulacsy-jelzesset-Kalapos-figura-Ceruza-papir-Uvegezett-serult-fakeretben-21-5C39717-cm~II2788259
2788259
10630
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Gulácsy jelzésset: Kalapos figura. Ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 21,5×17 cm.
: karap_norbert