10616.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
E. Horváth J. jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Hazafelé. Gouache, papír. Sérült. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fakeretben, 14,5×31 cm