10632.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Chiovini Gy. jelzéssel, XX. sz. első fele: Portré. Olaj, karton. Apró felületi sérüléssel. 28x21,5 cm