10663.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Brossek jelzéssel (Brossek Ottó?), XX. sz. első fele: Ökrösszekér. Akvarell, papír Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×26,5 cm