Bántha 1924 jelzéssel: Vajdahunyad vára. Akvarell, papír. 22x32 cm Üve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Bantha-1924-jelzessel-Vajdahunyad-vara-Akvarell-papir-22x32-cm-Uvegezett-keretben~II2785280
2785280
10693
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Bántha 1924 jelzéssel: Vajdahunyad vára. Akvarell, papír. 22x32 cm Üvegezett keretben.
: pk