10594.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Azonosítatlan jelzéssel XIX. sz. közepe. Ferenc József császár, kíséretével. Akvarell, papír. Sérüléssel. 25x37 cm Üvegezett kerteben