10800.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
... jelzéssel: Barátom, mikor lesz akkora hírem mint Regulának? Szén. papír. Jelzett, kiállítási címkével, sérült kartonon 32x40 cm