10584. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Xantus Gyula (1919-1993): Jelenet, 1974. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva, papír széle kissé foltos és kissé sérült, mű ép. 26x19 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza