10591. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Szocialista Parasztmozgalmak szignált rézkarcok. Jánky, Novák, Csohány, Bárczy, Lukács, Rozanits, Váci András. 7 db. jelzettek. 19x30 cm Mappában, áthúzott könyvtári pecsétekkel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg