Scharl Artúr (1870-1918): Óceánjáró viharban. Akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Scharl-Artur-1870-1918-Oceanjaro-viharban-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-~II2780073
2780073
10477
432
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Scharl Artúr (1870-1918): Óceánjáró viharban. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×33 cm
: pk