10418. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Pituk József Viktórián (1906-1991): Segítség. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/100), lapszéli apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk