2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Útelágazás. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/37), üvegezett fakeretben, foltos paszpartuval, 21×30 cm