Horváth G. Andor (1876-1966): Női félakt. Olaj, falemez, jelezve jobbr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Horvath-G-Andor-1876-1966-Noi-felakt-Olaj-falemez-jelezve-jobbra-lent-29C39725-cm~II2788118
2788118
10218
432
Beschreibung: Horváth G. Andor (1876-1966): Női félakt. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. 29×25 cm
: pk