10173. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF
9
0 HUF
Gácsi Mihály (1926-1987): Halvacsora. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, törésnyomokkal, feltekerve 29,5x40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras