Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Kisgyerek nyuszi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Ember-Janos-mukodott-a-XX-sz-elso-feleben-kozepen-Kisgyerek-nyuszival-Pasztell-papir-~II2740764
2740764
10147
432
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Kisgyerek nyuszival. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban vágott. 62×40 cm
: karap_norbert