Edvi Illés Aladár (1870-1958): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. De... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Edvi-Illes-Aladar-1870-1958-Vizparti-taj-Olaj-vaszon-Jelzett-Dekorativ-antik-fakeretbe~II2777379
2777379
10138
432
48000
Beschreibung: Edvi Illés Aladár (1870-1958): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, antik fakeretben. 27,5x38 cm
: pk