Deim Pál (1932-2016): "Fekete tükör". Akril, vásznazott lemez, jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Deim-Pal-1932-2016-Fekete-tukor-Akril-vasznazott-lemez-jelezve-balra-lent-Hatoldalan-~II2785723
2785723
10006
432
160000
Beschreibung: Deim Pál (1932-2016): "Fekete tükör". Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm.
: pk