David Beeri (1951-): Dombtető. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a há... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/David-Beeri-1951-Dombteto-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-lent-a-hatoldalan-autograf-felirat~II2760347
2760347
10048
432
32000
Rufpreis:
32 000 HUF 86,49 EUR , 94,12 USD
Beschreibung: David Beeri (1951-): Dombtető. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
: nagy_andras