10114. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
21
0 HUF
Daday Gerő (1890-1979): Velencei-tó. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, vászon teteje papírra ragasztva. 7,5x9,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza