Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi ősz. Olaj, vászon. Jelzett. 53x65... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Berkes-Antal-1874-1938-Nagyvarosi-osz-Olaj-vaszon-Jelzett-53x65-cm-Dekorativ-kisse-se~II2715887
2715887
10003
432
280000
Beschreibung: Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi ősz. Olaj, vászon. Jelzett. 53x65 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
: pk