10011. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
13 000 HUF
0 HUF
Almásy Aladár (1946-): Gyanúindítékot adó tyúkmisztikum, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 27,5x32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk