Sci-fi und Fantasy Bücher und Gegenstände

Zahl der Lose: 24

The collected works of Buck Rogers in the 25th century. Introduction by Ray Bradbury. Editor Robert C. Dille. hn..1970., Chelsea House Publishers. Amerikai kiadás. Second Printong. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Buck Rogers, képregény és science-fiction figura.
18561.

Rufpreis:
6 000 HUF
18562.

Rufpreis:
5 000 HUF
1978 Science Fiction Film Awards. Szerk.: Donald A. Reed. Volume one, Number one, Ltd. edition, 1, 000 copies. Los Angeles, The Academy of Science Fiction Fantasy and Horror Films, díjátadó prospektus, 6 sztl. lev. Angol nyelven. Benne fekete-fehér fotókkal, rajta Mark Hamill, William Shatner, Charlton Heston, Papírkötés.
18563.

Rufpreis:
5 000 HUF
1989 Saturn. The official magazine of the academy of science fiction, fantasy & horror films. Summer/Fall 1989., Volume 17., Number 3. Editor: Donald A. Reed. Los Angeles, The Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films, angol nyelven, 32 p. Benne érdekes írásokkal, gazdag fotóanyaggal, közte Star Wars, Star Trek, Indiana Jones, Szellemírtók, Batman...stb.
18564.

Rufpreis:
1 600 HUF
1993 X-Men #1 Toys R Us Limited edition, Marvel képregény, jó állapotban.
18565.

1993 X-Men #1 Toys 'R' Us Limited edition, Marvel képregény, jó állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
1984 Spock Lives Star Trek filmes üvegpohár, Star Trek III.: Search for Spock, Paramount Pictures Co.,jelzett, szép, gyűjtői állapotban, m: 14 cm
18566.

1984 'Spock Lives' Star Trek filmes üvegpohár, "Star Trek III.: Search for Spock", Paramount Pictures Co.,jelzett, szép, gyűjtői állapotban, m: 14 cm

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1970-1980 Science Fiction Hall of Fame. I-IIA-IIB. Box set. The Greatest Science Fiction Novellas of All Time. Chosen by the Members of the Science Fiction Writers of America. hn., én., Avon. Angol nyelven. Amerikai kiadás. Kiadói kartontokban, kiadói papírkötések, bontatlan zsugorfóliában. Szép, gyűjtői állapotban. /  In unopened foil. Collectors item.
18567.

cca 1970-1980 Science Fiction Hall of Fame. I-IIA-IIB. Box set. The Greatest Science Fiction Novellas of All Time. Chosen by the Members of the Science Fiction Writers of America. hn., én., Avon. Angol nyelven. Amerikai kiadás. Kiadói kartontokban, kiadói papírkötések, bontatlan zsugorfóliában. Szép, gyűjtői állapotban. / In unopened foil. Collector's item.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
John Christopher: The Tripods Trilogy. The White Mountains. The City of Gold and Lead. The Pool of Fire. New York, én., Collier Books. Angol nyelven. Kiadói kartontokban, kiadói papírkötések, bontatlan zsugofóliában, szép állapotban.
18568.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Dean Owen 3 műve: The Brides of Dracula, Konga, Reptilicus. Derby, 1960-1961., Monarch Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18569.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sci-fi és horror könyv gyűjtemény, 3 db:  Carson Bingham: Gorgo.; Stuart James: Jack the ripper.; Theodore Sturgeon: Voyage to the bottom of the sea. Derby-New York, 1960-1961., Monarch Books-Pyramid Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18570.

Rufpreis:
2 000 HUF
Stephen King 4 műve:   The Stand. New York, 1980., Signet Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal.;   The Dark Tower. The Gunslinger. New York, 1989., Signet Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval..;   Thinnner. Writing as Richard Bachman. New York, 1985., Signet Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal.;   The Bachman Books. Four early novels by - -. Rage, The Long Walk, Roadwork, The Running Man. Bp.,1985,Plume. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval..;   +1984 Fantasy Review N. 73., Vol. 72., N. 10., 1984 november, A címlapon Stephen King-gel. Douglas E. Winter: Stephen King: The art of darkness. Benne róla szóló cikkel, fotókkal.
18571.

Rufpreis:
3 000 HUF
Philip José Farmer 2 könyve: To your scattered bodies go.; The dark design. New York,1980-1978,Berkley Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18572.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF