Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1913. Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000030/Balogh-Jozsef-Villamos-csengettyuk-es-hazi-telefonok-Bp-1913-Kiadoi-felvaszon-kotes-k~II2787618
2787618
17222
432
15000
Books: Technics
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1913. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg