15086.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Árvízkönyv Szeged javára. Szerk.: Szász Károly. Kiadja Kisfaludy-Társaság. Bp.,1880., Franklin, 8+518 p.+1 t. (Morelli Gusztáv metszete) t. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyomokkal. Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.