Igazságügyi iratmintatár I-IV. köt. Szerk.: Dr. Lányi Márton, Dr. Sándor Aladár, Dr. Tatics Péter. Bp., 1932., Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.