Marczali Henrik, Dr.: A magyar történet kútfőinek kézikönyve
Budapest, 1901, Athenaeum irodalmi és nyomdai r.-t., X p. + 967 p. + [4] p. Kiadói aranyozott félbőr kötésben kis kopással, de szép állapotban