Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 46

A Borászati Lapok zsebnaptára az 1901. évre. Szerk.: Drucker Jenő. Kiadja a Borászati Lapok kiadóhivatala. Második évfolyam. Bp., 1901, Pátria, 2 sztl. lev.+ 296+2 p. + 12 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, névbejegyzéssel, két lapon ceruzás jegyzettel, a kötés kissé sérült, az utolsó pár lap a kötésnél szakadt, a könyv végén a reklámok előtt (12 sztl. lev.) előtt pár lap hiányzik.
17102.

A "Borászati Lapok" zsebnaptára az 1901. évre. Szerk.: Drucker Jenő. Kiadja a "Borászati Lapok" kiadóhivatala. Második évfolyam. Bp., 1901, "Pátria", 2 sztl. lev.+ 296+2 p. + 12 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, névbejegyzéssel, két lapon ceruzás jegyzettel, a kötés kissé sérült, az utolsó pár lap a kötésnél szakadt, a könyv végén a reklámok előtt (12 sztl. lev.) előtt pár lap hiányzik.

Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
André Dominé: Bor. Bp.,2008, Vince. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval 928p.
17103.

Rufpreis:
5 000 HUF
1909 Méhészeti Lapok. XIV. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Két szám foltos, egyébként jó állapotban.
17104.

Rufpreis:
3 000 HUF
1908 Méhészeti Lapok. XIV. évf. 2-12. sz. Majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Binder Iván. Kisebb foltoktól eltekintve jó állapotban.
17105.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Dr. Oetker receptgyűjtemény. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17106.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Oetker. 100 sütemény recept. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17107.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Oetker sütemény receptek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17108.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1920-1940 Váncza Sütőpor Kincses receptkönyv. Bp., Forrás-ny., 16 p.
17109.

cca 1920-1940 Váncza Sütőpor Kincses receptkönyv. Bp., "Forrás"-ny., 16 p.

Rufpreis:
1 200 HUF
Legjobb receptek tejjel és tejtermékkel készíthető ételekről. Magyar szakácsok köre, 1933. 16p. Fűzve, papírborítóval. A receptek mellett a beküldő - általában hotel - szakácsok neveivel is . Kis szakadással
17110.

Rufpreis:
3 000 HUF
13
Franz Lampeitl: Méhészek könyve. Ford.: Deákné dr. Paulus Petra. Bp., 2010, Mezőgazda Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17111.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
dr. Járó Zoltán: Talajtípusok. Bp., Orsz. Erdészeti Főigazgatóság. 151p. Kiadói vászonkötésben
17112.

Rufpreis:
1 800 HUF
17
Kávé a világ körül. Bp., é.n. Napraforgó. Kiadói kartonált papírkötésben. Kávé receptekkel.
17113.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF