Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezzem be a házi kertemet? Bp.,[1921.],Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, foltos.