17395.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
[James Fenimore] Cooper: A vörös kalóz. Bp., én., Dante. Az illusztrációk Biczó András munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, hiányzó cÃmlappal, javÃtott kötéssel.