KPM berlini Királyi Porcelángyár mokkás készlet, 6 személyes, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5000008/KPM-berlini-Kiralyi-Porcelangyar-mokkas-keszlet-6-szemelyes-jelzett-kopasokkal~II2765758
2765758
11743
431
Beschreibung: KPM berlini Királyi Porcelángyár mokkás készlet, 6 személyes, jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert