Hutschenreuter ezüstözött porcelán gyertyatartó. Jelzett, sérült, kopo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5000008/Hutschenreuter-ezustozott-porcelan-gyertyatarto-Jelzett-serult-kopott-17-cm~II2770062
2770062
11764
431
Beschreibung: Hutschenreuter ezüstözött porcelán gyertyatartó. Jelzett, sérült, kopott 17 cm
: karap_norbert