Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5000008/Hollohazi-retro-porcelan-mokkas-cseszek-aljjal-6plus6-db-Matricas-jelzett-minimalis-kopassa~II2771312
2771312
11562
431
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, minimális kopással
: karap_norbert