11444. 431. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, aranyozáson kopásnyomok, 7,5x7 cm, m: 7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert