Herendi Beethoven, fehér mázas és biscuit figura, jelzett, kopott, kos... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5000008/Herendi-Beethoven-feher-mazas-es-biscuit-figura-jelzett-kopott-kosz-nyomokkal-Tervezo-Horv~II2773752
2773752
11411
431
40000
Beschreibung: Herendi Beethoven, fehér mázas és biscuit figura, jelzett, kopott, kosz nyomokkal, Tervező: Horvay János (1873-1944) m: 46 cm
: karap_norbert