12481.
431. Gelaufene Fernauktion
Uhren
300 000 HUF
810,81 EUR, 882,35 USD
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm