12378.
431. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm