XIX. sz.-i fényképalbum réz veretekkel vizitkártyáknak és kabinet fotó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~5000015/XIX-sz-i-fenykepalbum-rez-veretekkel-vizitkartyaknak-es-kabinet-fotoknak-Serulesekkel~II2681326
2681326
13094
431
8500
Flea Market
Beschreibung: XIX. sz.-i fényképalbum réz veretekkel vizitkártyáknak és kabinet fotóknak. Sérülésekkel.
: nagy_andras