De Wander jelzett, Pompás a Ovomaltine (maláta alapú italpor) melegen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~5000015/De-Wander-jelzett-Pompas-a-Ovomaltine-malata-alapu-italpor-melegen-vagy-hidegen-dombornyomott-~II2744227
2744227
12898
431
Flea Market
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: De Wander jelzett, Pompás a Ovomaltine (maláta alapú italpor) melegen vagy hidegen dombornyomott fém doboz, kopott, m: 17 cm
: karap_norbert